Srdečně Vás vítáme na našich stránkách.

Naše společnost se zabývá salonními přístroji a technologiemi, profesionální kosmetikou. Naše historie sahá do roku 2012, kdy jsme otevřeli první salon, nyní vlastníme 3 provozy a kromě toho se věnujeme i dodávání zboží do dalších salonů. Na základě letitých zkušeností, účasti na nejrůznějších českých i zahraničních konferencích si Vám dovolujeme nabídnout dle našeho názoru to nejlepší, co jsme na trhu objevili.

Spolupracujeme na bázi výhradní distribuce s mnoha korejskými společnostmi.

Mezi ty zásadní patří Koru Pharmaceuticals, Colorcode (Terrazen, Botonix, Nightingale), Meditime - iCure, Cell By Cell a další.

Účastníme se, jako čestná delegace ČR, událostí v Koreji, naposledy Boom Up COEX event v prosinci 2022, nyní v roce 2023 nás čeká například KIMES - medicína a kosmetika, taktéž v Soulu, v Jižní Koreji.

Dále nos můžete pravidelně potkat na dalších, zahraničních veletrzích, jako je Dubai Derma, Singapore Derma, AMWC Monaco a další významné události a kongresy.

ROZUMÍME VAŠIM POŽADAVKŮM
Při výběru produktů vždy dbáme na kvalitu, rentabilitu, finanční dostupnost a jedinečnost, taktéž plnění požadavků pro EU a ekologii: při nákupu zboží mimo EU je odběratel povinen zajistit zpětné zpracování obalů, u našich produktů však toto zajišťujeme za vás ve spolupráci se společností Ekokom.

VELKOOBCHOD
Registrací na IČ u nás nakoupíte nejvýhodněji, můžete využívat každodenní, speciální akce a získáte exkluzivní přístup ke zboží přímo z korejské produkce.

Díky těmto skutečnostem si Vám dovolujeme nabídnout kvalitní pracovní materiál, abyste i vy měli ve vašem podnikání jen ty nejlepší, viditelné a dlouhodobé výsledky.

Firma je zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM č. F00210555

Pojďme spolupracovat!
Na všechny z Vás se těšíme.
Za PB SYSTEMS,
Mgr. Anna Purkrábková / CEO