MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Barrier Cream, 80 ml
search
  • MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Barrier Cream, 80 ml
  • MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Barrier Cream, 80 ml

MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Barrier Cream, 80 ml

ZAVÁDÍME TOLIK ŽÁDANOU ZNAČKU MEDI-PEEL! 

Pro dokonale hydratovanou a ochráněnou pokožku: představujeme nový Red Lacto Collagen krém od Medi-Peel, který využívá veganských peptidů, kolagenu a mnoha druhů kyseliny hyaluronové. 

Vylepšete svou rutinu péče o pleť pomocí luxusního krému Medi-Peel Red Lacto Peptide Collagen Barrier Cream , pečlivě vytvořeného tak, aby zpevnil a omladil vaši pokožku. Tento veganský certifikovaný krém na obličej poskytuje intenzivní hydrataci, a zároveň zlepšuje elasticitu a texturu pokožky.

OBSAHUJE ZEJMÉNA: 

Extrakt z granátového jablka: bohatý na antioxidanty, pomáhá bojovat proti volným radikálům a podporuje regeneraci buněk. Tato účinná složka podporuje omlazení pleti, díky čemuž je pleť zářivá a mladistvá. Zvyšuje také elasticitu pokožky a pomáhá udržovat úroveň vlhkosti, což z ní dělá důležitou složku pro produkty proti stárnutí.

Kyselina hyaluronová: Klíčová molekula v produktech péče o pleť proti stárnutí, kyselina hyaluronová má úžasnou schopnost zadržovat vodu v kožních buňkách o 1000násobku její hmotnosti. Hluboce hydratuje pokožku, snižuje výskyt jemných linek a vrásek a vytváří liftingový efekt, který podporuje hladší a jemnější pleť.

Kolagen je stavebním kamenem pokožky, poskytuje její strukturu a pevnost. Pomáhá udržovat pružnost a pevnost pokožky, snižuje viditelné známky stárnutí. Jako přísada do produktů péče o pleť pomáhá hydratovat pokožku, redukovat vrásky a zlepšovat texturu pokožky.

Niacinamid: také známý jako vitamín B3 je účinná složka, která posiluje kožní bariéru, zlepšuje elasticitu a texturu pokožky tím, že zmenšuje póry. Pomáhá také snižovat účinky poškození životního prostředí díky své schopnosti zvýšit odolnost pokožky vůči škodlivým UV paprskům.

Adenosin, získaný z kvasinek, působí jako zklidňující a revitalizační činidlo pro pokožku. Jeho vlastnosti proti stárnutí jsou dobře známé, protože pomáhá vyhlazovat pokožku tím, že ji dodává energii. Účinně redukuje výskyt vrásek a jemných linek, což je zvláště užitečné v produktech péče o pleť proti stárnutí.

Centella asiatica: běžně označovaná jako Gotu Kola, je známá pro své léčivé vlastnosti. Extrakt z této rostliny snižuje zánět, urychluje hojení pokožky a zvyšuje krevní oběh. Je zvláště účinný při léčbě citlivé pokožky se sklonem k podráždění a pomáhá zlepšovat syntézu kolagenu a kožní tkáně.

Dále obsahuje: propandiol, glycerin, isohexadekan, butylenglykol, triglycerid kyseliny kaprylové/kaprinové, 1,2-hexandiol, niacinamid, fermentační lyzát bifida (8 700 ppm), amonium akrylová kyselina. Il dimethyltaurát/V pikopolymer, cetearyl olivát, hydroxyethyl akrylát / sodná sůl akryloyl dimethyl taurát kopolymer, sorbitan olivát, polyakrylát-13, hydrogenovaný polyisobuten, Betain, xanthanová guma, hyaluronát sodný, Ethylhexylglycerin, Sorbitandium glyceraamát, Sorbitandium glycerearate adenosin , EDTA disodná, polyglyceryl-10 laurát, ethylhexylpalmitát, zelí extrakt, laktobacilová fermentační voda (200 ppm), ektoin, glycin, extrakt z brutnáku, extrakt z opuncie, hydroxyprolin, prolin, hydrogenovaný lecitin, kyanokobalamin, extrakt z centella asiatic ceramid NP, extrakt z melounu, extrakt z jahod, extrakt z květů ibišku, hydrogenovaný polydecen, extrakt ze švestek, extrakt z granátového jablka, extrakt z jablek, extrakt z brusinek, isostearyl isostearát, polyglyceryl-2 stearát, isononyl isononanoát, extrakt z květu pupalky královské, král. Extrakt z listů borovice, extrakt z maranty, extrakt z kořene jilmu, kyselina hyaluronová, hydrolyzovaná kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, polyglyceryl-10 stearát, draselný highaluronate, hydroxypropyltrimonium hyaluronát, hyaluronát sodný crosspolymer, cetearylalkohol, acetylovaný hyaluronát sodný, SH-polypeptid-121 (20 ppb), SH-poly Peptid-50, kyselina palmitová, kyselina stearová, kolagen rozpustný ve vodě (10 ppb), olej ze semen světlice, hydrogenovaný fosfatidylcholin, pupalkový olej, skvalan, sorban draselný, acetylhexapeptid-8, tripeptid mědi -1, hexapeptid Peptid-9, palmitoylpentapeptid-4, palmitoyltripeptid-1, tripeptid-1, polyquaternium-51.

Výrobce: MEDI-PEEL Jižní Korea, dovozce: PBSYSTEMS