MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Ampoule, 50 ml
search
  • MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Ampoule, 50 ml
  • MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Ampoule, 50 ml

MEDI-PEEL Peptide Red Lacto Collagen Ampoule, 50 ml

ZAVÁDÍME TOLIK ŽÁDANOU ZNAČKU MEDI-PEEL! 

Vysoce účinná, nová, Red Lacto ampule. Toto silné sérum je navrženo tak, aby výrazně zlepšilo elasticitu a pevnost pokožky prostřednictvím komplexní směsi ingrediencí. Receptura zahrnuje fermentaci bakterií mléčného kvašení, které jsou známé svou schopností minimalizovat póry, takže textura pokožky je hladší a jemnější.

Eliminuje rozšířené póry, zlepšuje pevnost pokožky a dlouhodobě hydratuje. Je vhodná zejména pro pokožku s prvními známkami stárnutí, nebo pokožku potýkající se se suchostí. 

OBSAHUJE ZEJMÉNA: 

Adenosin: Silná složka proti stárnutí, adenosin hraje klíčovou roli při snižování výskytu vrásek a jemných rýh tím, že dodává energii na povrch pokožky. Je dobře známý pro svou účinnost při poskytování hladší a mladší pleti.

Kyselina hyaluronová: Známá pro svou neuvěřitelnou schopnost zadržovat vlhkost, kyselina hyaluronová hloubkově hydratuje pokožku, vytváří vyhlazující efekt, který viditelně redukuje vrásky a zlepšuje celkovou texturu pleti. Jeho schopnost pojmout 1000násobek své hmotnosti ve vodě je nezbytný pro udržení hydratace v mnoha vrstvách pokožky.

Kolagen: Kolagen, hlavní složka struktury pokožky, je životně důležitý pro udržení pružnosti a pevnosti pokožky. Tato složka pomáhá obnovit hustotu pokožky, snižuje ochablost a dělá kontury pokožky pevnější a pevnější.

Niacinamid: tato forma vitamínu B3 je vynikající pro sjednocení tónu pleti, zlepšuje funkci kožní bariéry a snižuje výskyt rozšířených pórů. Niacinamid je také účinný při snižování matnosti pleti, díky čemuž je pleť jasnější a zářivější.

Skvalan: Vysoce účinný změkčovadlo a přírodní antioxidant, skvalan hydratuje a zklidňuje pokožku a pomáhá předcházet ztrátě vlhkosti. Je nedráždivý a vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé pleti, poskytuje jemnou, hladkou a zdravě vypadající pleť.

Extrakt z granátového jablka: bohatý na antioxidanty, extrakt z granátového jablka pomáhá bojovat proti volným radikálům a stimuluje produkci kolagenu, což snižuje známky stárnutí pokožky a viditelně zlepšuje vitalitu pokožky. Pomáhá také udržovat vlhkost a udržovat pokožku pružnou a mladistvou.

Dále obsahuje: oktyldodekanol, 1,2-hexandiol, niacinamid, glycerin, fermentační lyzát bifida (8700 ppm), butylenglykol, olivový olej, tromethamin, ethylhexylglycerin, xanthanová guma, adenosin, disodná sůl EDTA, extrakt ze zelí, fermentace Lactobacillus (200 ppm), olej z květů heřmánku, ektoin, glycin, extrakt z brutnáku lékařského, purpurový chinensis, hydroxyprolinsis , kyanokobalamin, extrakt z vodního melounu, extrakt z jahody, extrakt z květu ibišku, hydrogenovaný polydecen, extrakt ze švestek, extrakt z granátového jablka, extrakt z jablek, extrakt z brusinek, Isostearyl isostearát, polyglyceryl-2stearát, isononyl isononanoát, extrakt z květu pupalky, extrakt z listů borovice obrovské, šípek extrakt z kořene, extrakt z kořene jilmu, kyselina hyaluronová, hydrol. Zvýšená kyselina hyaluronová, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, polyglyceryl-10 stearát, hyaluronát draselný, hyaluronát sodný, hydroxypropyltrimonium hyaluronát, crosspolymer sodíku Hi aluronát, cetearylalkohol, acetylovaný hyaluronát sodný, stearoyl glutamát sodný, SH (20SHppb12), SH-polypeptid-121 -polypeptid-50, kyselina palmitová, kyselina stearová, rozpustný kolagen (10 ppb), světlicový olej, hydrogenovaný fosfatidylcholin, pupalkový olej, skvalan, sorban draselný, acetylhexapeptid-8, ceramid NP, tripeptid mědi-1, hexapeptid-9 , palmitoyl penta Peptid-4, Palmitoyl Tripeptid-1, Tripeptid-1, Polyquaternium-51.

Výrobce: MEDI-PEEL Jižní Korea, dovozce: PBSYSTEMS